Статті шини

В останні роки через дорожнечу пропонованого товару водії все частіше наважуються купити для свого автомобіля б/в шини. Але, перш ніж це зробити важливо, уточнити у продавця кілька моментів.

По-перше, дізнайтесь про причину продажу шин. Часто так буває, що зовні використані шини можуть бути цілком придатними. Але, можливо, вони мають приховані дефекти. Звичайно, це не стосується підприємців для яких б/в продаж шин - це основний бізнес тому як закуповувати неякісний товар для них просто немає сенсу його потім не можна буде продати і гроші за перевезення шини не окупляться.

По-друге, уточніть вік кожної покришки. Великий вік може призвести до довгострокової служби покришок.
По-третє, не забудьте уточнити кількість ремонтів і, якими були ремонти. Вам як покупцю важливо пам'ятати, якщо попереднім власником шин робилися проколи в області протектора, то для перевірки цього покришки можна відвести на діагностику. Якщо ж здійснюється ремонт бічної частини шини, то купувати таку шину не слід – вона вже не придатна для експлуатації.

І останнє, зверніть увагу на знос шини та відповідно її ціну. Запам'ятайте, що купувати шину зі зносом понад 50% взагалі немає сенсу, за які гроші Вам їх не пропонували б.