Шини Б/У ЛІТО

Шини бу з Європи - підбір шин по радіусу!

Літні шини б/у

Шини бу r13 літоШини бу r14 літо
літо Шини бу R 14 CШини бу r15 літо
Шини бу r15cШини бу r16 літо
Шини бу r16CШини бу r17 літо
r17c літо
Шини бу R17,5Шини бу R18 літо
Шини бу R19 літоШини бу r19.5
Шини бу R20 літоШини бу
Шини бу R22Шини бу R22.5

 

 

Купити літні шини - дана процедура обов'язкова, і як не крути повинна проводитися водіями різного віку, і всіх дорожньо-транспортних засобів.

Заміна гуми – це Ваша безпека та безпека пішоходів навколо.

Купуючи шини бу, варто звернути увагу на типорозмір (маркування шини), індекс швидкості (максимальна розрахункова швидкість шини), максимально допустиме навантаження (максимальне навантаження, на яке розрахована шина), і головне на сезонність даної моделі шин. Зважаючи на всі ці фактори, водій може сміливо вирушати за пошуком відповідного комплекту шин, які нададуть якісну та безпечну їзду на довгий час.

З настанням весни автомобілісти можуть з легкістю зітхнути. Так як найбільш небезпечний період для пересування авто закінчено, і можна сміливо змінювати «взуття» своєї залізної леді. На відміну від зимового періоду, у літній період простіше вибрати якісний, надійний та відповідний комплект шин. У цей період небезпека на дорозі може чекати лише під час або після дощу. Однак це не варто, брати перший комплект, що попався. Так само не варто забувати про знос шин, який може призвести до неприємних і несподіваних ДТП, тому слід стежити і піклуватися про це вчасно. Також не варто забувати про те, що даний комплект автошини повинен прослужити вам до 9 місяців, а це не мало. І вибравши сумнівні шини бу, вони можуть підвести вас у самий не підходящий момент. У такі ситуації не варто забувати про запаску, яка, як і основний комплект, має бути якісною та надійною.

Запорукою безпечної їзди на автомобілі є якісна, своєчасна та правильно підібрана гума. І великий вибір дозволяє це зробити. Але на сьогоднішній час далеко не кожен водій може дозволити собі купити новий комплект шини відомої марки. Ця ситуація змушує, більшість водіїв купувати б/в гуму. І найкращим варіантом даного бюджетного вибору є європейські шини бу. Це зумовлено низкою факторів:

• До основної переваги європейських б/у шин належить висока якість. У Європейських країнах дуже суворий контроль виробництва якісних шин.
• У цих б/у шин значно більший термін служби. У Європі практикують таку методику, що при пошкодженні хоч однієї шини, необхідно зробити заміну всього комплекту. До того ж, при проходженні щорічного техогляду, необхідно також змінити повністю комплект гуми, і на це обов'язкова умова стан шин ніяк не впливає.

• І найприємніший фактор – невисока ціна. Виробництво шин у Європі значно відрізняється від вітчизняного виробника. Цей фактор впливає на якість та надійність. На відміну від нашого виробника, шини якого не підлягають подальшому використанню після навіть нетривалого обкату. Європейська якість та стандарт виробництва навпаки, дозволяє ще довго використовувати б/в гуму. І звичайно ж поняття б/в вже говорить про те, що вона вже використовувалася, що впливає на зниження ціни.

На сьогоднішній день при величезному розмаїтті вибору автошин, тільки ви самі будете відповідати за своє комфортне, якісне та безпечне пересування в авто. І не важливо, які б ви не поставили шини, б/в чи нові, завжди варто вибирати тільки якісні, та не забувати про це. Від цього залежить не лише ваше життя, а й пасажирів та пішоходів.